SlovenskyEnglishČesky

Apartmánový dom Slniečko – Ubytovanie Západné Tatry, Žiar

Apartmánový dom Slniečko sa nachádza v oblasti Západných Tatier, približne 12 Km od mesta Liptovský Mikuláš. Táto oblasť ponúka široké využitie ako pri letnej tak aj zimnej dovolenke. Nájdeme tu príležitosti pre agroturistiku, cykloturistiku, lyžovanie, vysokohorskú turistiku skialpinizmus ,vodné športy a adrenalín.

Apartmánový dom Slniečko – Lokalita Západné Tatry, Žiar

Lokalita Západných Tatier v súčasnej dobe predstavuje miesto vhodné pre strávenie dovolenky rodín s deťmi, párov aj jednotlivcov. Okrem vyššie uvedených aktivít ako je turistika, cykloturistika alebo zimné športy nájdete v oblasti taktiež veľké množstvo atrakcií a historických pamiatok. Viac informácií o možnostiach vyžitia nájdete taktiež v priečinku Atrakcie.

Apartmánový dom Slniečko – vybavenie

V areáli apartmánového domu Slniečko sa nachádza úschovňa bicyklov s možnosťou zapožičania si bicykla za poplatok, detská sedačka na bicykel, lyžiareň, vonkajší krb so sedením , neplatené parkovisko , uzavreté detské ihrisko , trampolína, lezecká stena , pieskovisko ,v lete malý detský bazén . Celý objekt je monitorovaný kamerovým systémom.

Apartmánový dom Slniečko – vybavenie budovy a izieb

Na prízemí apartmánového domu sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s krbom. Nájdeme tu tiež detský kútik, stolný futbal, saunu a voľno prístupný PC. Na požiadanie je možné zaistiť taktiež masáže. Celá budova je nefajčiarska, okrem vyhradeného miesta.

Každý apartmán a izba sú vybavené nadštandardne, nájdeme tu kompletne vybavenú kuchyňu s varnou doskou, chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Izby sú ďalej vybavené samostatnou kúpeľnou s vaňou a WC. Štandardom je taktiež vlastný TV, SAT, rádio a možnosť bezplatného pripojenia na WIFI v celom objekte.

Možnosť stravovania v blízkych reštauráciách so zľavou pre našich hostí.

Apartmánový dom Slniečko – cenník na rok 2020

Objekt Cena Prístelky
Apartmán č. 1 19 €/osoba 2
Apartmán č. 2 19 €/osoba 2
Apartmán č. 3 19 €/osoba 2
Apartmán č. 5 19 €/osoba 2
Izba č. 7 19 €/osoba 1

Cena prístelky 11 €.
Turistická taxa 0,5 €.
Cena dieťaťa bude individuálne kalkulovaná podľa veku
Väčším rodinným skupinám kalkulujeme cenu individuálne.
Príplatok za prenocovanie na jednu noc 2 €.
Ceny sú uvedené za osobu na noc.

Megaubytovanieubytovanie na LiptoveCertifikát